Vinnere 1982 - 2018

 
Jr Damer
Jr Herrer
Jenter 11'er
Jenter 9'er
Jenter 7'er
Gutter 11'er
Gutter 7'er
Småjenter 11'er
Småjenter 9'er
Småjenter 7'er
Smågutter 11'er
Smågutter 9'er
Smågutter 7'er
Lillejenter 7'er
Lillegutter 7'er
Miniputter 8'er
 
 
Jenter 17 11'er
Gutter 17 11'er
Jenter 15 11'er
Jenter 15 7'er
Gutter 15 11'er
Gutter 15 7'er
Jenter 13 9'er
Jenter 13 7'er
Gutter 13 9'er
Gutter 13 7'er
  
198219831984198519861987198819891990199119921993199419951996199719981999200020012002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017
         Bossekop ULAlta IF  HIF/Stein ikke spilt ikke spiltikke spilt  Bossekop UL Alta IF ikke spilt ikke spilt ikke spilt ikke spilt FK Senja ikke spilt ikke spilt ikke spilt Bossekop UL Nordreisa IL / Skjervøy IKBossekop UL ikke spilt Bossekop UL       
         Alta IF Honningsvåg T&IF HIF/Stein Honningsvåg T&IF Indrefjord IL Alta IF Bossekop UL Bossekop ULSilsand & OIL  Alta IF Kautokeino IL Bossekop UL Bossekop UL Porsanger FK Porsanger FK Alta IF IL Nordlys / Kautokeino IL Alta IF Alta IF IF Fløya Alta IF Alta IFHammerfest FKHammerfest FKPorsanger IL   
 Bossekop UL Alta IF Alta IF Nordreisa IL IF SkarpIL Stein  Tverrelvdalen IL Rafsbotn IL Alta IF HIF/Stein HIF/Stein Kvaløysletta IL Alta IF Bossekop UL HIF/Stein / Indrefjord IL Bossekop UL ikke spilt ikke spilt Alta IF Tverrelvdalen IL / Alta IF ikke spilt ikke spilt Bossekop UL Bossekop UL Alta IF Kirkenes IF Alta IF HIF/Stein Bossekop ULBossekop ULBossekop ULBossekop UL    
                                  Bossekop ULBossekop UL
              Furuflaten IL Furuflaten IL Sandnes IL IL Avju Skjervøy IK IL Avju Bossekop UL Bossekop UL Alta IF Skjervøy IK IF Skarp Kautokeino IL Kautokeino IL FK Senja Finnsnes IL IL PolarstjernenKirkenes IFPorsanger IL / IL AvjuFK SenjaBossekop ULBossekop UL  
 IL NordlysAlta IFAlta IFHammerfest IF Alta IF IL Stein IL Stein Salangen IF HIF/Stein HIF/Stein HIF/Stein Alta IF Bossekop UL Silsand & OIL IL Polarstjernen / IL Norild Alta IF Bossekop UL Bossekop UL Bossekop UL Alta IF IL Nordlys IF Fløya Porsanger IL Alta IF Tromsø IL IL Norild Kirkenes IF HIF/Stein /  Hammerfest FKKirkenes IFAlta IFAlta IFNordkjosbotn IL / Storsteinnes ILFK MjølnerBossekop ULBossekop UL
              Rotsundelv IL Honningsvåg T&IF Øksfjord IL Ullsfjord SK Honningvåg T&IF Nordkinn FK Øksfjord IL Øksfjord IL Lyngen/Karnes IL Burfjord IL HIF/Stein Porsanger IL Porsanger IL Lyngen/Karnes IL FK Senja Lyngen/Karnes IL / Furuflaten ILTana BK / Varanger BKHonningsvåg T&IFØksfjord IL / FK Sørøy GlimtFK MjølnerIL NordlysKautokeino ILLyngen/Karnes IL
 Alta IF Kautokeino IL Kautokeino IL Hornskrokens IF IF Skarp IL Stein IL Stein Lakselv IL Kvaløysletta IL Kvaløysletta IL                          
                                  Finnsnes ILTromsø IL
          Indre Kåfjord IL Kvaløysletta IL Håvik IL Ringvassøy IL / Vannøy FK Kvaløysletta IL Porsanger FK Alta IF Alta IF FK Senja Bossekop UL Alta IF Alta IF Alta IF Alta IF FK Senja Tverrelvdalen IL Hif/Stein IL Norild Bossekop UL Bossekop ULAlta IFAlta IF Alta IFAlta IFTromsø IL  
  Alta IF Alta IF Alta IF Alta IF Alta IF Alta IF IL Stein IL Stein Alta IF Alta IF Bossekop UL Bossekop UL Silsand & OIL Lyngen/Karnes IL Alta IF Bossekop UL Alta IF Bossekop UL IL Nordlys HIF/Stein Alta IF IF Fløya Bossekop UL Tromsø IL IF Skarp IL Norild og Bossekop UL (delt) Kvaløysletta IL IF FløyaBossekop ULTverrelvdalen ILHIF/SteinBossekop ULBossekop UL  
                                  Tromsdalen UILBossekop UL
          Indrefjord IL Øksfjord IL Håvik IL Indrefjord IL Skjervøy IK Tverrelvdalen IL Krokelvdalen IL Rotsundelv IL Kautokeino IL Varanger BK FK Senja Rafsbotn IL Rafsbotn IL Nordreisa IL Øksfjord IL Lyngen/Karnes IL Lyngen/Karnes IL Varanger BK / Tana BK Havøysund IL Honningsvåg T&IFNordkjosbotn ILNordkjosbotn ILLyngen/Karnes ILBardufoss & Omegn IFHif/Stein  
       Alta IF Krokelvdalen IL Stakkevollan IF Alta IF Alta IF Porsanger FK IF Fløya IL Avju Alta IF Kvaløysletta IL                    
 Alta IF Alta IF Alta IF Alta IF Lakselv IL Hammerfest IF Hammerfest IF Alta IF Tromsø IL Lyngen/Karnes IL Lyngen/Karnes IL Kvaløysletta IL Lyngen/Karnes IL Stakkevollan IF IL Frea Silsand & OIL                    
Alta IFHammerfest IFAlta IFHammerfest IFHammerfest IF                               
                                    
2018Vandrepokal                                  
Alta IFTINE                                  
Bossekop UL Sentrumsgrillen                                  
Alta IFFinnmark Fylkeskommune / Finnmàrkù Fylkkagielda                                   
Lyngen/Karnes IL / Furuflaten IL / Storfjord ILCitybag Montana                                   
Nordreisa ILAlta Næringsforening                                   
Tana BK/Nordkinn FKArges                                   
Honningsvåg T&IFFargerike Alta                                   
IL Frea Apotek1 Alta                                  
Varden FK Peppes Pizza                                  
Hamna ILNRS Farming, region Finnmark                                   

I 1982 var 28 lag fordelt på fire klasser. I dag fordeles ca 400 lag på 23 klasser, 10 av dem med sluttspill.

Miniputter og lilleklasser spilte sluttspill frem til og med hhv 1986 og 1997, hvoretter alle lag i mygg-, mini- og lilleklasser premieres likt.
Jr Damer og Herrer ble spilt fra 1990 til og med hhv 2010 og 2014.
Jenter 11'er ble sist spilt i 2013.
Småjenter 11'er ble sist spilt i 1991.
Jenter 7'er og Gutter 7'er ble spilt fra 1995 til og med hhv 2015 og 2017.
Småjenter 7'er og Smågutter 7'er ble spilt fra 1991 til 2015.
Småjenter 9'er, Smågutter 9'er og Jenter 9'er ble spilt i 2016 og 2017.

Fra 2018 er klassene endret for å svare til forbundet og kretsens serieoppsett.




  
 
 
  fargeriket

Støtt våre samarbeidspartnere!