Dette er resultater fra Altaturneringen 2018. Se de siste resultatene fra Altaturneringen 2019 her.

Siste resultat

Altaturneringen 2018 begynner
Slutt
10/8
11/8
12/8

Finals

  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
12080607 sø 12/08 12:40 sø 12/08 Alta Idrettspark03 G13 (7'er) A-sluttspill Finale Hamna Idrettslag 3 - 1 Skjervøy IK    
12083104 sø 12/08 12:50 sø 12/08 Alta Idrettspark01 G13 (9'er) A-sluttspill Finale Varden FK 1 - 0 Hamna Idrettslag G05    
12083106 sø 12/08 14:20 sø 12/08 Alta Idrettspark01 G15 (11'er) A-sluttspill Finale Varden FK Varden G15 1 - 2 Nordreisa IL    
12080611 sø 12/08 15:50 sø 12/08 Alta Idrettspark03 G15 (7'er) A-sluttspill Finale Tana Ballklubb TBK/NFK 1 - 0 Skjervøy IK    
12083108 sø 12/08 16:00 sø 12/08 Alta Idrettspark01 G17 (11'er) A-sluttspill Finale Bossekop UL 2 2 - 0 Porsanger IL    
12080605 sø 12/08 11:20 sø 12/08 Alta Idrettspark03 J13 (7'er) A-sluttspill Finale IL Frea 1 - 0 Manndalen U...e Kåfjord 2    
12083103 sø 12/08 12:10 sø 12/08 Alta Idrettspark01 J13 (9'er) A-sluttspill Finale Honningsvåg T&IF 2 - 1 Alta IF 2005 2    
12083105 sø 12/08 13:30 sø 12/08 Alta Idrettspark01 J15 (11'er) A-sluttspill Finale Alta IF 1 3 - 0 HIF/Stein    
12080609 sø 12/08 14:10 sø 12/08 Alta Idrettspark03 J15 (7'er) A-sluttspill Finale Lyngen/Karn.../Storfjord. 3 - 0 IL Avju    
12083107 sø 12/08 15:10 sø 12/08 Alta Idrettspark01 J17 (11'er) A-sluttspill Finale Alta IF 1 - 0 Bossekop UL BUL-J17    
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag    
12080610 sø 12/08 15:00 sø 12/08 Alta Idrettspark03 G15 (7'er) A-sluttspill Bronsekamp Nordreisa IL 2 - 3 Lyngen/Karn...enkarnes il    
12080813 sø 12/08 14:30 sø 12/08 Alta Idrettspark04 A G15 (7'er) Avslutningskamper Avslutningskamper Bossekop UL 0 - 0 Rotsundelv Idrettslag    
12080812 sø 12/08 14:00 sø 12/08 Alta Idrettspark04 A G13 (7'er) Avslutningskamper B Avslutningskamper B Nerskogen IL 0 - 0 Nordlys IL Nordlys 2    
12081905 sø 12/08 13:50 sø 12/08 Tverrelvdalen02 J15 (11'er) Avslutningskamper Avslutningskamper Manndalen U...L/Skibotn 1 0 - 0 Alta IF 2    
12083607 sø 12/08 13:50 sø 12/08 Alta Motorsenter Stadion J15 (11'er) Avslutningskamper Avslutningskamper Porsanger IL 0 - 0 Bossekop UL BUL J04    
12080811 sø 12/08 13:30 sø 12/08 Alta Idrettspark04 A J10 (7'er) Plj A Tverrelvdalen IL Ferdig Kautokeino IL    
12081407 sø 12/08 13:30 sø 12/08 Breverud A J13 (7'er) Avslutningskamper Avslutningskamper Porsanger IL 0 - 0 Indrefjord IL    
12080608 sø 12/08 13:20 sø 12/08 Alta Idrettspark03 J15 (7'er) A-sluttspill Bronsekamp Skjervøy IK 0 - 2 Honningsvåg T&IF    
12081506 sø 12/08 13:10 sø 12/08 Breverud B J15 (7'er) Avslutningskamper Avslutningskamper Nordreisa IL 0 - 0 FK Sørøy Glimt Bøs    
12080810 sø 12/08 13:00 sø 12/08 Alta Idrettspark04 A G11 (7'er) Plj C Kvaløya SK ksk G07 Hvit Ferdig Bossekop UL G07 2    
12081106 sø 12/08 13:00 sø 12/08 Finnmarkshallen J17 (11'er) A-sluttspill Bronsekamp Porsanger IL 1 - 2 IL Ulfstind    
12081904 sø 12/08 13:00 sø 12/08 Tverrelvdalen02 G15 (11'er) Avslutningskamper Avslutningskamper Honningsvåg T&IF 0 - 0 Alta IF 2005    
12083606 sø 12/08 13:00 sø 12/08 Alta Motorsenter Stadion G17 (11'er) A-sluttspill Bronsekamp Bossekop UL 1 1 - 2 Alta IF    
12081406 sø 12/08 12:50 sø 12/08 Breverud A G13 (7'er) Avslutningskamper A Avslutningskamper A Hesseng IL 0 - 0 TBK/Nordkinn    
12080906 sø 12/08 12:40 sø 12/08 Alta Idrettspark04 B G13 (9'er) A-sluttspill Bronsekamp Bossekop UL 1 1 - 2 Kvaløya SK KSK G12/13 Rød    
12080809 sø 12/08 12:30 sø 12/08 Alta Idrettspark04 A J11 (7'er) Plj B Bossekop UL J07 - 1 Ferdig Hesseng IL    
12081505 sø 12/08 12:20 sø 12/08 Breverud B J15 (7'er) Avslutningskamper Avslutningskamper HIF/Stein 0 - 0 Nordkinn FK Nordkinn J15    
12081105 sø 12/08 12:10 sø 12/08 Finnmarkshallen G15 (11'er) Avslutningskamper Avslutningskamper HIF/Stein 1 1 - 1 Kautokeino IL    
12081405 sø 12/08 12:10 sø 12/08 Breverud A J13 (7'er) Avslutningskamper Avslutningskamper HIF/Stein 0 - 0 Alta IF Alta if 1    
12081903 sø 12/08 12:10 sø 12/08 Tverrelvdalen02 G17 (11'er) Avslutningskamper Avslutningskamper Kirkenes IF 0 - 0 Nordlys IL    
12083605 sø 12/08 12:10 sø 12/08 Alta Motorsenter Stadion J17 (11'er) Avslutningskamper Avslutningskamper Nerskogen IL 0 - 0 Tverrelvdalen IL    
12080606 sø 12/08 12:00 sø 12/08 Alta Idrettspark03 G13 (7'er) A-sluttspill Bronsekamp Kvaløya SK KSK G12/13 Blå 3 - 4 Nordreisa IL 2    
12080905 sø 12/08 12:00 sø 12/08 Alta Idrettspark04 B J13 (9'er) A-sluttspill Bronsekamp HIF/Stein 2 - 1 Alta IF 2005 1    
12081404 sø 12/08 11:30 sø 12/08 Breverud A J13 (7'er) Avslutningskamper Avslutningskamper IL Avju Avju 0 - 0 Porsanger IL    
12081504 sø 12/08 11:30 sø 12/08 Breverud B G15 (7'er) Avslutningskamper Avslutningskamper FK Sørøy Glimt Bøs 1 - 2 Hesseng Idrettslag    
12080904 sø 12/08 11:20 sø 12/08 Alta Idrettspark04 B G13 (9'er) Avslutningskamper Avslutningskamper Kaiskuru IL / IL Frea 4 - 3 Bossekop UL...G2006 Lag 4    
12081104 sø 12/08 11:20 sø 12/08 Finnmarkshallen J15 (11'er) A-sluttspill Bronsekamp Nordreisa IL 1 - 2 IF Skarp    
12081902 sø 12/08 11:20 sø 12/08 Tverrelvdalen02 G15 (11'er) Avslutningskamper Avslutningskamper HIF/Stein 2 0 - 2 Tverrelvdalen IL    
12083604 sø 12/08 11:20 sø 12/08 Alta Motorsenter Stadion G15 (11'er) A-sluttspill Bronsekamp Bossekop UL 2 1 - 3 Bardufoss o...IF Boif G14    
12080604 sø 12/08 10:40 sø 12/08 Alta Idrettspark03 J13 (7'er) A-sluttspill Bronsekamp Manndalen U...dre Kåfjord 6 - 0 Skjervøy IK